Serdecznie zapraszamy na I Studencką Konferencję Koła Naukowego Matematyków Dyskretnych, która odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2016 r. na Wydziale Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w sali 103 budynku A3-A4.

Konferencja jest skierowana do studentów chcących poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie matematyki dyskretnej. Jej celem jest nie tylko wymiana wyników naukowych, ale także podzielenie się entuzjazmem w kwestii badań naukowych z uczestnikami oraz nawiązanie znajomości z czołowymi naukowcami z innych ośrodków badawczych. Oczywiście nie zabraknie zastosowań w informatyce i naukach pokrewnych.

Podczas konferencji zaproszeni goście wygłoszą ciekawe referaty, odbędą się także warsztaty dotyczące gier na grafach. Oprócz gości i członków koła, referaty będą mieli możliwość wygłosić również uczestnicy, którzy zgłoszą taką chęć podczas rejestracji. Dodatkowo w czwartkowy wieczór odbędzie się spotkanie integracyjne, na którym będzie można podyskutować z innymi uczestnikami oraz zagrać w gry planszowe.
Dokładny harmonogram:
http://knmd.agh.edu.pl/index.php/i-konferencja-naukowa-knmd/harmonogram/
Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Na zgłoszenia czekamy do 26 maja br.
Formularz zgłoszeniowy:
http://knmd.agh.edu.pl/index.php/i-konferencja-naukowa-knmd/formularz-zgloszeniowy/

Dyskretnie liczymy na nowe pomysły, powstałe w ramach wymiany doświadczeń, a także nawiązanie współpracy koła z osobami, które osiągnęły lub pragną osiągnąć własne wyniki.

Projekt jest dofinansowany z Grantu Rektorskiego.
Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Matematyków Dyskretnych.
Komitet organizacyjny:
Angelika Dudzik, angelika2804@gmail.com
Jakub Kwaśny, jakubussimus@gmail.com

I Studencka Konferencja Koła Naukowego Matematyków Dyskretnych