Z wielkim entuzjazmem ogłaszamy, że w dniach 7-9 czerwca 2018 roku na Wydziale Matematyki Stosowanej odbędzie się III Studencka Konferencja Koła Naukowego Matematyków Dyskretnych!

W ciągu trzech aktywnych naukowo dni będziemy mieli okazję posłuchać referatów przygotowanych przez matematyków z różnych stron świata. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
Dalibor Fronček, University of Minnesota Duluth, USA,
Florian Lehner, University of Warwick, Wielka Brytania,
Piotr Micek, Uniwersytet Jagielloński, Polska,
Elżbieta Sidorowicz, Uniwersytet Zielonogórski, Polska.

Podczas tej edycji wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach pt.: Rozgrywane kolorowanie grafów przygotowanych przez dr hab. Elżbietę Sidorowicz. Zapraszamy do zapisów i uprzedzamy, że liczba miejsc jest ograniczona!

Celem wydarzenia jest integracja osób zainteresowanych matematyką dyskretną. W ramach konferencji wygłaszane będą referaty przygotowane zarówno przez studentów, jak i osoby zawodowo uprawiające matematykę. Częścią konferencji będzie także wieczór gier planszowych.

Zapisz się już teraz!

Weź udział w warsztatach!

Harmonogram

Udział w konferencji nie jest objęty żadną opłatą!

Przygotowania do III Studenckiej Konferencji KNMD prowadzimy przy wsparciu Pana Łukasza Grabowskiego – członka zarządu kilku spółek technologicznych oraz start‘upów działających na rynku IT. Jest on audytorem doświadczonym w realizacji projektów informatycznych, dla m.in.: sektora energetycznego, medycznego, rolniczego, komercjalizacji wyników prac i badań naukowych a także kilkunastu rozwiązań autorskich w dziedzinach: informatyki, sterowania oraz automatyki. Współautor i autor około 20 publikacji naukowych. Brał udział w blisko 40 audytach prowadzonych w dużych przedsiębiorstwach.  Dziękujemy!Zaproszenie na III Studencką Konferencję Koła Naukowego Matematyków Dyskretnych